O MNĚ

Jmenuji se Libor Matoušek a mou prací je záchrana veteránů.
Specializuji se především na renovaci motocyklových nádrží.

Většinu mé práce si můžete prohlédnout zde na stránkách nebo mě můžete začít sledovat na facebooku a přidat se tak k naší komunitě.

Dílna

U všech dílen se řídím větou, kterou pronesl p. Polraich v jednom díle "Ano šéfe" a to že ze špinavé a zanedbané kuchyně nemůže vzejít dobré a kvalitní jídlo. Samozřejmě že to nelze brát doslovně, ale kus pravdy i z vlastní zkušenosti v tom je.

jak to všechno začalo

Celé dětství mám spojeno s benzínem a zvláštní vůni tatínkovy dílny kde měl zaparkovaného Maneta kterého převážně používal k pracovním účelům. Za motorkou měl uzpůsobený vozík, který sloužil k převozu dřeva, uhlí, nákupům apod. Otec mě a dva bratry od mala pouštěl k různým opravám a dílenským pracem. To vše a motocykly mě provází životem jako koníček. Přes 20 let jsem pracoval v manažerské pozici v jiném oboru kde jsem měl na starost chod firmy a zaměstnance. Tato práce mě vyčerpala a když jsem přemýšlel co budu dělat dál byla činnost okolo starých motorek nejbližší a logické vyústění.

Manet 90 r.v.1950

Tento motocykl je v rodině od roku 1950 kdy jej koupil děda, pak ho zdědil otec a nakonec je u mě kdy jsem ho chtěl zachránit jako vzpomínku na dětství. Celá renovace mi trvala 1 rok. Motocykl Manet 90 je jednoválec dvoupíst.

Převoz z rodného bydliště

Příprava, pískování, chromování…

Skládání…

A už jezdí…

apartmentenvelopephone-handsetcross